Anonymní zbabelci sa vyhrážajú Košičanom zvyšovaním cien za zneškodňovanie odpadu

KOSIT, Košice, Raši, primátor Košíc, Odpady, privatizácia, spaľovňa, Kosit, predaj Kositu

Košičania sa v posledných dňoch stretli vo svojich schránkach s dvoma letákmi ku predaju podielu mesta KOŠICE v spoločnosti KOSIT a.s.. Jeden je oficiálne podpísaný iniciatívou ZastavmeIch.sk, nezávislých poslancov Polačeka, Gibódu a Trnku.Ten druhý je anonymný, podpísaní „Nespokojní Košičania“

Účelom našeho letáku je informovať obyvateľov o cenách, aké mesto Košice za nich platí spoločnosti KOSIT. Zároveň obyvateľov pozývame na pondelkové mestské zastupiteľstvo, kde sa bude rozhodovať o nevýhodnom predaji podielu mesta Košice v tejto spoločnosti.

Poplašná správa
Anonymný leták, ktorý podpísali „Nespokojní Košičania“ zneužíva meno iniciatívy Zastavme Ich a jeho účelom je popliesť Košičanov a šíriť poplašnú správu o zvyšovaním cien za zneškodňovanie odpadu. Okrem toho sa snaží očierniť mená dvoch nezávislých poslancom mesta Košice Polačeka a Gibódu. Tí dlhodobo bojujú za práva obyvateľov mesta Košice, pričom často stoja proti vedeniu mesta Košice na čele s primátorom Rašim a stranou SMER-SD.

„Aj tento leták je príkladom špinavej anonymnej kampane ľudí, ktorým, z pre nás neznámych dôvodov, záleží na urýchlenom  predaji podielu mesta Košice v spoločnosti KOSIT. Vyhrážať sa Košičanom, že ak mesto svoj podiel nepredá, bude to znamenať automatické zvyšovanie poplatkov pre obyvateľov na zneškodňovanie odpadu je zbabelé a nemorálne. A proti tejto špine v našej spoločnosti bojujeme!“, vyhlásili Polaček a Gibóda.

Predať  majetok sa dá rýchlo alebo dobre
Podľa nášho sedliackeho rozumu, ak už sa chce predávať majetok, má sa predávať výhodne a nie rýchlo. Preto nás prosím príďte podporiť v Pondelok 19.6.2017 od 7.30 hod. na rokovanie Mestského zastupiteľstva v Košiciach na Magistrát mesta Košice. Iba s Vašou pomocou môžeme zastaviť tento pre Košičanov nevýhodný predaj.

S pozdravom.

Ing. Jaroslav Polaček a Mgr. Marcel Gibóda
poslanci MZ Košice a MZ Košice – Sever

www.OaN.sk, info@OaN.sk, +421 902 731 621

FB: www.facebook.com/ObcianskiaNezavisli

Prílohy: